Hakkımızda

Firma Bilgisi

Bahçe bakım, tasarım ve tüm çevre düzenleme, yeşil alan çalışmalarına yaklaşık 2002 yılından itibaren kurucusu olduğum şahsım Orhan Avşar olarak tüm bahçe dizayn tasarım ve inşaat hizmetleri vermekteyim. Ekibimiz ile birlikte süre gelen bu zaman içerisinde 100 den fazla Peyzaj, bahçe tasarım yeşil alan çalışması ve otomatik sulama sistemleri projeleri aldık ve sorunsuz olarak bir hizmet gerçekleştirdik. Bu projeler toprak mahsulleri Ofisinden Türk hava yollarına, Adalet bakanlığından Sağlık bakanlığına kadar Bir çok Devlet kurumlarının bina çevre düzenlemelerini en iyi şekilde üstlenerek görevlerimize hız kesmeden devam etmekteyiz.Ayrıca Ankara olmak üzere Çeşitli illerimizde Kayseri Devlet Hastanesinden, Sincan Spor kompleksi ve sahasına, Mersin Şehir Hastanesinden Denizli ve Muğla Adliye sarayına kadar Tüm Türkiye ye hizmet vermekteyiz.

Projelerimiz, bahçe, inşaat, bakım, fidan dikim, çim alan ve otomatik sulama sistemleri gibi yeniden tasarım peyzaj mimarisine kadar Uzman kadromuz ve Teknolojinin tüm imkanlarını en iyi şekilde kullanarak istenilen yeşil alan çalışmalarımızı hayata kazandırıyoruz. Ekibimiz ile birlikte süre gelen bu zaman içerisinde 100 den fazla Peyzaj, bahçe tasarım yeşil alan çalışması ve otomatik sulama sistemleri projeleri aldık ve sorunsuz olarak bir hizmet gerçekleştirdik.

Projelerimiz, bahçe, inşaat, bakım, fidan dikim, çim alan ve otomatik sulama sistemleri gibi yeniden tasarım peyzaj mimarisine kadar Uzman kadromuz ve Teknolojinin tüm imkanlarını en iyi şekilde kullanarak istenilen yeşil alan çalışmalarımızı hayata kazandırıyoruz.

Bu projeler toprak mahsulleri Ofisinden Türk hava yollarına, Adalet bakanlığından Sağlık bakanlığına kadar Bir çok Devlet kurumlarının bina çevre düzenlemelerini en iyi şekilde üstlenerek görevlerimize hız kesmeden devam etmekteyiz.Ayrıca Ankara olmak üzere Çeşitli illerimizde Kayseri Devlet Hastanesinden, Sincan Spor kompleksi ve sahasına, Mersin Şehir Hastanesinden Denizli ve Muğla Adliye sarayına kadar Tüm Türkiye ye hizmet vermekteyiz.