Yer Üstü Yangın Hidratı

Yer Üstü Yangın Hidratı

İnsanlar yaşamlarını büyükşehirlerde ve mahallelerde sürdürmektedir. Bu gibi merkezlerde iş alanlarında Yer üstü yangın hidratı olarak belirli noktalarda kullanılan yangın hidrant sistemleri sayesinde yangına müdahalenin hızlı bir şekilde müdahale edilmesini sağlayan çok önemli bir parçadır. Yangın tehlikesi alanında itfaiyecilerin ilk müdahalenin yapılması ve yangının farklı noktalara bulaşmasını engellemek için ve su takviyesinin yapılmasını sağlayan çok önemli bir su şebekesi olarak bilinmektedir.

Yer üstü yangın hidrantı sistemleri binalar ve çevresinde ve bulunmakta ve bu yangın hidratı bağlantılarını genel olarak şehir şebekesinden veya da büyük işletmelerin yangın pompalarından beslenmesi sağlanmaktadır.Yer üstü yangın hidrant ısistemlerinin kurulumunu ve işçiliğini beline sulama olarak Belinay sulama olarak üstüne üstüne bilmekteyiz.

Yangın hidrantı yönetmeliğine göre belirli sistematik kurulum hükmünün yapılması ve bazı binaların belirli standartlara uygun bir şekilde bu hizmeti talep etmesi neticesinde sağlıklı bir kurulum gerçekleştirilmesini firma olarak sağlamaktayız. Yangın hidrant işçiliğinde en önemli işlemin yangın alanında itfaiyenin hızlı bir şekilde müdahalesini ve bu işlemi sorunsuz bir şekilde su sızıntısı ve aksi problemlerin oluşmaması, hidrat kapağının açılmaması gibi durumların oluşmasında çok büyük önem teşkil etmektedir.

Şirketimiz Yer üstü yangın hidrantı sistemleri konusunda büyük bir tecrübeye sahip ve yıllarda bu alanda kurulum gerçekleştirmek ve halen de birçok firma ve binalara özel bu hizmetlerimizi sürdürmeye devam etmekteyiz.

Bina yönetimleri ve sitelerde yangın hidrant yönetmeliğine göre kurulumun gerçekleştirilmesi sağlanmalı ve itfaiyenin hızlı ve sorunsuz bir şekilde hidrat anahtarını etkinleştirmek yangına müdahale etmesi büyük önem taşımaktadır. Yer üstü yangın hidrant tamiri işlemlerinin ve hidrat montaj işçiliğinin firma bünyemizde bulundurduğumuz tecrübeli ve işini en iyi düzeyde yapan operatörlerimiz nezdinde gerçekleştirilmektedir.

Yer üstü yangın hidrant montajıiçin gerekli araç ve ekipmanlar gerekmektedir. Bünyemizde bütün araç ve ekipmanların sorunsuz bir şekilde kullanılması ve kolay bir montaj yönü gerçekleşmesi sağlanmaktadır. Yer üstü yangın hidrant fiyatlarının belirli konum ve yerleşkeye göre fiyatlarının değişikliği söz konusudur. Bu konuda firmamızı arayarak fiyat teklifleri alabilir ve yangın hidrant yönetmeliği hakkında yeterli bilgiye sahip olabilirsiniz

Yer üstü yangın hidrant sistemlerinin tamir işlemleri genel olarak bütün firmalar tarafından karşılarına bilmekte ve bu işlemin en uygun şekilde gerçekleşmesi sağlanmaktadır. Bu bu işlemin gerçekleşmesi için de uygun bir fiyat teklifinin alınması ve tecrübeli elemanların bu hizmeti donanımlarına göre en iyi şekilde sunulması gerekmektedir.Yer üstü yangın hidrat sistemlerinin zaman içerisinde meteorolojik durumlara göre yıpranma ne zarar görmesi kaçınılmaz olmaktadır.

Böyle bir durumda karşılaşılmaması için müşterilerimize genel olarak en iyi hizmeti sunulmasını sağlıyor ve belli standartlar çerçevesinde garantili ve kaliteli işçiliği mizden kesinlikle memnun kalacağınızı belirtmek istiyoruz.

Paylaş:
Yorumlar
  • Yorum Profili
    Sedat Taşpınar:
    23/02/2017

    Çok güzel bir açıklama olmuş elinize sağlık umarım işimiz olursa sizin firmadan alacagımızdan emin olabilirsiniz.İyi çalışmalar diliyorum

Yorum Yaz